“Deri në fund”, këngëtari shqiptar i propozon për martesë aktores turke (FOTO LAJM)

Këngëtari shqiptar Bertan Asllani, i njohur në Turqi si Tarkani i Ballkanit, prej kohësh është në një lidhje romantike me aktoren e njohur turke Hazal Senel.

Bertan Asllani ka luajtur në serialin turk “Pis Yedili” bashkë me aktoren Hazal Senel, me të cilën besohet se është njohur gjatë xhirimeve.

Fotot e tyre të para bashkë janë shkrepur që në vitin 2017 dhe ata janë parë shumë të afërt teksa po pushonin në një vend bregdetar.

Së fundmi, duket se ata e kanë çuar marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel, pasi shqiptari i ka propozuar Hazalit për martesë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë dyshja, duke publikuar foton me unazat në Instagram, teksa lumturia në sytë e tyre lexohet qartazi.

“Deri në fund”, ka shkruar Bertani krah fotos.


Shtuar 24.08.2020 06:20