Deputeti humb njeriun e dashur, poston foton emocionuese (FOTO LAJM)

Deputeti i opozitës së re, Andi Përmeti, ka humbur një njeri shumë të dashur në familjen e tij.

Me anë të një postimi në Facebook, Përmeti shkruan se gjyshi i tij ka humbur jetën.

“Do te te mbaj mend gjithmone duke kercyer dhe duke qeshur. Sot, ke perqafuar perseri gjyshen Veren.

Te dua shume dhe faleminderit per cdo sakrifice te bere per mua.

U prefsh ne paqe gjysh!”, shkruan deputeti. /albeu.com/


Shtuar 1.06.2020 17:04