Bleu shtëpinë 36,5 milionë dollarë, Kylie Jenner publikon fotot e para nga rezidenca (FOTO LAJM)

Jo vetëm që nuk ngjan me një shtëpi, por hapësira prej 1430 metrash katrore është faturuar si një “kompleks turistik”.

Kështu shkruan TMZ për shtëpinë më të re të miliarderes 22-vjeçare.

Kylie Jenner sapo është bërë pronarja e një residence në Holmby Hills, LA, që vlen plot 36,5 milionë dollarë.

TMZ shkruan se tashmë 22-vjeçarja po largohet nga shtëpia e saj në Calabasas, dhe ka vendosur të qëndrojë në një nga lagjet më magjepsëse të Los Angeles.

Bukuroshja tashmë ka publikuar fotografitë e para nga rezidenca e re.


Shtuar 27.04.2020 10:29