Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja mbush rrjetin me foto joshëse (FOTO LAJM)

Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare.

Modelja e Playboy Claudia Livia Colucci, është padyshim një nga vajzat që lakmohen më së shumti për trupin e saj super në formë.

Ajo nuk ngurron të postojë foto provokuese dhe shpesh komentohet edhe ne mediat rozë. /albeu.com/


Shtuar 21.01.2020 19:27