Bën namin në rrjet, aktorja e “Al Pazar” zbulon të dashurin (FOTO LAJM)

Adela Marishta është aktorja e “Al Pazar”, Instagrami i të cilës është mjaft i populluar.

Aktorja është mjaft e hijshme dhe është krahasuar shpesh me aktoren shumë të dashur shqipatre “Rubi”.

Fotot e saj bëjnë mjaft “zhurmë”, por në një ndër të fundit ajo ka vendosur të zbuloj të dashurin e saj teksa po kalojnë pushimet në jug të Shqipërisë.

Duke e shoqëruar foton me një gur për mos ta marrë në sysh, aktorja ka zgjedhur të mos thotë gjë tjtetër, por nga komentet zbulohet lehtë se ai është i dashuri i saj./albeu.com/


Shtuar 23.07.2020 19:30