Baba së shpejti? Erik Lloshi jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM)

Këngëtari shqiptar, Erik Lloshi, ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e tij në “Instagram” mbrëmjen e kaluar.

Disa nga pyetjet lidheshin me bashkëshorten e tij, Rominën dhe jetën krah saj. Sigurisht Eriku nuk mund t’i shpëtonte pyetjes nëse do të bëhet baba së shpejti.

Ai e ka shmangur përgjigjen, duke zbuluar një detaj tjetër mjaft të ëmbël.

“Do bëhem xhaxha”, u përgjigj ai.

Eriku vetë duket se po shijon akoma martesën me Rominën, pasi shpesh i bën dedikime në rrjete sociale dhe duken më të lumtur se kurrë.


Shtuar 31.08.2020 10:54