Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM)

Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejtësi dhe është diplomuar si një avokate.

Bukuroshja bjonde ndan foto shumë seksi dhe joshëse në Instagramin e saj që gjithnjë e më shumë po shtohen shumë ndjekës.

Blogerja ndan me ta mënyrën e saj të jetesës si dhe linjat e saj perfekte. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Rita Habams.


Shtuar 30.01.2020 13:34