Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO)

Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.

Vajza më zë të dridhur i kërkonte që partneri t’i tregonte se ku ndodhej për të sqaruar një situatë dhe i thotë se nëse nuk i tregon, ajo do i dalë para trenit.

Vajza në audio thuhej se ishte Morena Taraku, megjithatë këngëtarja ka zgjedhur të mos japë asnjë deklaratë lidhur me të.

Ajo ka publikuar vetëm një shkrim në Instastory ku thotë se pas lajmit të bujshëm, i janë rritur shumë shikimet në Instagram.

“Mka hyp qaq nalt profile visits sa po lypin reklam Diori, qe lokacioni”, shkruan Morena duke qeshur.

Audiot thuhej se Morena ia dërgonte personit që i bëri dhuratë makinën luksoze, e cila i hapi probleme në doganë. Madje, nga fjalët kuptohej se dyshja mund të ketë qenë në një lidhje.


Shtuar 13.02.2020 08:45