Anxhelina Hadërgjonaj nuk ndalet, tërheq vëmëndjen me poza provokuese nga karantina (FOTO LAJM)

Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronavirus.

Në mesin e tyre është edhe Anxhelina Hadërgjonaj, e cila së fundmi ka publikuar një foto mjaft provokuese për ndjekësit.

E ulur në karrige, bukuroshja mban veshur vetëm një bluz dhe foto është pëlqyer me mijëra herë./albeu.com/


Shtuar 16.04.2020 20:31