Ana komike e koronavirus, njerëzit shfrenojnë imagjinatën me maskat (FOTO LAJM)

Njerëzit në të gjithë botën po kalojnë ditë të vështira dhe janë izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të koronavirusit i cili po infekton me mijra njerëz nëpër shtete të ndryshme.

Por si gjithmonë pas çdo situate të rëndë ekziston edhe ana komike e saj.

Kështu ka ndodhur edhe këto ditë ku në rrjet janë publikuar foto komike ku njerëzit kanë shfrenuar imagjinatën me maskat./albeu.com/

Shtuar 11.03.2020 09:49