Alvin Berisha nuk njihet më: I qeshur dhe plot jetë pozon në Durrës (FOTO LAJM)

Kush mund të harrojë pamjet e Alvin Berishës, djalit të mitur shqiptar që endej në kampet siriane.

Muaj pas rikthimit në familje, ai ka mbërritur në Durrës dhe babai i tij Afrimi ka publikuar në Instagram disa fotografi me djalin pranë portit.

Duket një ndryshim në paraqitjen e Alvinit ku përveç buzëqeshjes në fytyrë, ka marrë disa kilogramë gjatë kësaj periudhë dhe kjo tregon se gëzon shëndet të plotë.

Një Alvin plot jetë pranë familjes së tij. /albeu.com/


Shtuar 29.06.2020 21:31