8 gabime me stilin veror që burrat vazhdojnë t’i bëjnë (FOTO LAJM)

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por ndonjëherë, burrat humbin detaje të vogla, duke prishur tërë pamjen e tyre. Gjatësia e pantallonave tuaja të shkurtra, stili i këmishës dhe madje edhe çorapet tuaja janë të gjitha elemente në dukje të vogla, por të rëndësishme për çdo veshje që duhet të jenë të prirura nëse dëshironi të dukeni më elegantë.

Ne do t’ju tregojmë për 8 gabime të zakonshme të modës që bëjnë burrat gjatë verës, dhe të ndajmë disa këshilla të lehta që do t’ju kthejnë në një mësues të modës.


Shtuar 29.06.2020 16:52