4600 euro një çantë, shpenzimet “marramendëse” të aktores shqiptare për veshjet (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t “Duplex”, por eksperienca e saj nuk zgjati shumë.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi po shihet se po jeton një jetë shumë luksoze për të cilën po përflitet gjithmonë.

Veshja e Arta Elezajt, ka shifra marramendëse të cilat nuk mund të përballohen me jetën në Kosovë.

Bluza e firmës Versace me çmim, 390 euro, çanta firmato channel, 4600 euro, syze 450 euro, folia e Iphone, 305 euro dhe shapkat Gucci 550 euro.

Vetëm kjo veshje e Arta Elezaj, kushton hiç më pak se 6295 euro.

Si arrin të jetojë ketë jetë, janë kureshtar edhe fansat e saj të cilët e pyesin në rrjete sociale, por ajo nuk ka kthyer ndonjëherë përgjigjje.


Shtuar 18.05.2020 11:36