“4 muaj pa u parë”, Afrona emocionon Bleron me dedikimin prekës (FOTO LAJM)

Afrona Dika dhe Bleo janë ndër çiftet që pandemia i la larg njëri-tjetrit.

Po Si Blero ashu dhe Afrona nëpërmjet rrjeteve sociale kanë treguar publikisht se sa i merr malli.

Këtë ka bërë së fundi edhe bukuroshja e cila nëpërmjet një postimi i shpreh gjithë mallin dhe dashurinë partnerit.

“Më mungon cdo ditë e më shum……Mungesa jote është aqë e madhe ,Sa që nuk e dij se si Ta spjegojë me fjalë…Dashuria e fortë na Ka dhënë forcë të mbijetojmë Cdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë…
Jan bërë 4 muaj që nuk Jemi parë dhe më Mungon Cdo ditë e më shumë… Sikur Te rilindja do të të bëja të njejtën zgjidhje të martohesha me Ty dhe të ndaja jeten me Ty të dua ❤️❤️❤️”, ka shkruar ajo ndërsa nuk ka munguar reagimi edhe i këngëtarit.

“awawaw shpirti jem ❤️❤️❤️ Më mungon shumë”, ka shkruar Blero në komentin e tij.


Shtuar 18.06.2020 06:59