Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda “pasuri”

Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë “jackpot”.

Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë që nuk hapej nga kompania që e kishte në dorëzim, kanë gjetur një sasi të madhë monedhash futur në një bidon të madh uji.

Ata i kanë dërguar për numërim dhe kanë zbuluar se brenda gjendeshin 2600 dollarë monedha.

Jo keq apo jo? /albeu.com/


Shtuar 26.06.2020 14:35