Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM)

Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim.

Lady Di pëlqente të merrte rreziqe dhe u bë gruaja e parë mbretërore që veshi pantallona në një mbrëmjë të rëndësishme.

Por asgjë nuk mund të krahasohet me veshjet unike që ajo veshi si anëtare e familjes mbretërore.


Shtuar 3.06.2020 12:32