ZYRTARE/ Manchester United – Liverpool shtyhet për një datë të pacaktuar

Derbi më i madh në Angli mes Manchester United dhe Liverpoolit nuk do të zhvillohet sot.

Vendimi është bërë publik nga Manchester United, pas diskutimit me zyrtarët e Premier Ligës dhe të Liverpoolit.

Arsye e shtyerjes së ndeshjes është mungesa e sigurisë.

Ende nuk dihet për datën e saktë kur do të zhvillohet takimi.


Shtuar 2.05.2021 18:44