ZYRTARE/ Ky është kundërshtari i Shkëndijës në Champions (FOTO LAJM)

Skuadra shqiptare nga Maqedonia, Shkëndija e Tetovës ka mësuar kundërshtarin në UEFA Champions League.

Në raundin e parë, Shkëndija do të luaj kundër kampionit nga Sllovenia, NS Mura, një kundërshtar që nuk ka eksiperiencë në Champions dhe kjo mund te jetë një avantazh për skuadrën shqiptare. /albeu.com/


Shtuar 15.06.2021 12:53