ZYRTARE/ Coutinho largohet nga Barça, klauzola çuditshme që do fitojnë katalanasit

Philippe Coutinho largohet përgjithmonë nga Barcelona dhe nënshkruan me Aston Villa deri në vitin 2026.

Klubi katalanas ka zbuluar detajet e marrëveshjes. Anglezët do të paguajnë 20 milionë për brazilianin dhe katalanasit do të rezervojnë një përqindje prej 50% për çdo shitje të ardhshme të lojtarit. /albeu.com/

Shtuar 12.05.2022 21:02