ZYRTARE/ Azpilicueta rinovon me Chelsean

Chelsea zyrtarizon rinovimin e Azpilicueta-s edhe për dy sezone të tjera.

Lojtari spanjoll do të vazhdojë të jetë kapiten i skuadrës angleze dhe kështu mbyll iluzionet e tifozëve të Barçës që kishin me një nënshkrim të mundshëm.

Lajmin për rinovimin e kontratës së spanjollit e ka bërë publik vetë klubi i Chelsea nëpërmjet një postimi në Twitter./albeu.com


Shtuar 4.08.2022 21:37