Zidane i “shkel” syrin PSG-së

Javët e fundit ka qënë një periudhë shumë e “nxehtë” për shumë tranjerë ku disa prej tyre janë shkarkuar.

Koeman dhe Nuno së fundmi janë dy teknikët e shkarkuar nga klubet përkatëse. Allegri dhe Solskjaer rrezikojnë stolin duke parë rezultatet negative të ekipeve.

Gjithësesi, Zidane ka folur në një intervistë ku ka “shkelur” syrin ekipit të Parisit. “ Unë jam dhe do të jem gjithmonë një marsejez , jam lindur e rritur aty dhe për mua do të jetë gjithmonë në zemer.

Do të mbetem gjithmon një i tillë dhe pse në futboll mund të ndodhin shumë gjëra.”

Kështu është shprehur Zidanë ku në fjalinë e fundit e ka fjalën për PSG, pasi janë rivali i vetëm i klubit së Marsejës./H.LL/albeu.com


Shtuar 1.11.2021 13:44

Tags: ,