Zhgënjen Juve, e mbyll pjesën e parë me disavantazh e dyfishtë (VIDEO)

Juventus u befasua nga Salerintana në pjesën e parë  duke e mbyllur 0-2.

Golat për miqtë u realizuan nga Candreva dhe Piatek me 11 metërsh në fund të pjesës së parë. /albeu.com/

Shtuar 11.09.2022 21:33

Tags: