Zhbllokohet supersfisa mes Man United dhe Arsenalit (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati mes Manchester United dhe Arsenalir.

Skuadra londineze ka kaluar në epërsi mes golin e Emile Smith-Rowe. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 21:48