Zhbllokohet sfida mes Sampdorias dhe Milanit, “kuqezinjtë” në avantazh (VIDEO)

Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sampdorias në ndeshjen e parë të Serie A.

Për “kuqezinjtë” ka shënuar Brahim Diaz në minutën e 8′ pas një asisti të Calabrias. /albeu.com/


Shtuar 23.08.2021 20:59