Zhbllokohet me një autogol sfida mes Polonisë dhe Sllovakisë (VIDEO)

Shtangen polakët. Sllovakia ka kaluar në avantazh pas një autogoli të Sheznit. /albeu.com/

Shtuar 14.06.2021 18:29