Zhbllokohet derbi në Air Albania (VIDEO)

Tirana ka kaluar në avantazh ndaj Partizani 0-1 me një gol të Florian Përgjonit.

Pas një krosimi nga këndi, Ngo’o devijon dhe topi përplaset në kokën e përgjonit, për të shkuar me shumë fat në trekëndëshin e portës së Teqjas. Bardheblutë në avantazh. /albeu.com/


Shtuar 23.12.2021 20:14