Zhbllokohet derbi lodinez mes Tottenhamit dhe Arsenalit (VIDEO)

Tottenham ka likujduar Arsenalin në luftën për zonën Champions duke realizuar 2 gola.

Harry Kane realizoi dy herë në minutën e  22′ me penallti, ndërsa goli i dytë erdhi në minutën e 37′.

Ndërkohë, miqtë ngelën me një lojtar më pak në minutën e 33 pas daljes me të kuq të Holding i cili mori 2 të verdhë. /albeu.com/

Shtuar 12.05.2022 21:23

Tags: