Zhbllokohet derbi i Milanos, zikaltërit në avantazh (VIDEO)

Inter ka arritur të kalojë në avantazh në minutën e 39-të me anë të kroatit Ivan Perisic.

Ndeshja është tepër emocionuese dhe me raste por Inter është treguar konkret me golin e anësorit kroat.

Inter 1-0 Milan / h.ll/albeu.com

Shikoni golin këtu:


Shtuar 5.02.2022 18:43