“Zgjohet” Juventusi, ngushton rezultatin përballë Veronas (VIDEO)

 

Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin e dyfishtë të Veronas, falë golave të Simeone në minutat 11 dhe 14, Juventusi ka arritur 10 minuta nga fundi të ngushtojë rezultatin.

Për “Zonjën e Vjetër” ka shënuar mesfushori amerikan McKennie saktësisht në minutën e 80 duke e rihapur sërish ndeshjen. /albeu.com


Shtuar 30.10.2021 19:43