Zbulohet data, ja kur mbërrin Xavi te Barcelona

Barcelona ka zgjedhur Xavi për të zëvendësuar Koemanin e shkarkuar.

Ish-mesfushori i katalanas duhet të çlirohet nga Al-Sadd dhe, sipas asaj që filtrohet nga Spanja, dita e duhur do të jetë 3 Nëntori. /albeu.com/


Shtuar 29.10.2021 18:40