Zbulohet çfarë i tha Ronaldo Courtois (VIDEO)

Në fund të Belgjikës-Portugalisë, një ndeshje që kualifikoi Djajtë e Kuq në çerekfinalet e Euro 2020 ku do të gjejnë Italinë, Cristiano Ronaldo dhe Thibaut Courtois shkëmbyen një përshëndetje të shkurtër, shkruan Albeu.com.

Uefa ka publikuar videon në Twitter kur dëgjojnë sulmuesin e Juventusit duke i thënë portierit të Real Madrid: “Me fat, eh? Topi nuk donte të hynte sot! Fat i mirë”. /albeu.com/

Shtuar 28.06.2021 17:30