Ylli i Tottenham pritet të zbarkojë në Paris, klubi bën gati pagën galaktike

Paris Saint-Germain do të duhet të bëjë gati një tjetër pagë galaktike nëse mbyll përfundimisht ardhjen e Ndombele.

Mesfushori i Tottenhamit është me interes për skuadrën franceze, por nuk do të jetë i lirë.

Sipas Le Parisien, PSG do të duhet të kujdeset për të gjithë pagën e lojtarit gjatë huazimit dhe kjo mund të jetë problem pasi kushton pothuajse 1 milion euro në muaj. r.t/albeu.com

Shtuar 21.01.2022 15:06