West Ham – Man United, formacionet zyrtare: Ronaldo sërish udhëheq sulmin

West Ham dhe Manchester Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së pestë në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë mysafir të Çekanëve në takimin i cili pritet të zhvillohet në ‘Olympic Stadium’ nga ora 15:00.

Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer vjen nga një formë e mirë dhe pret fitoren e radhës nga ky udhëtim.

Edhe vendasit kanë dy fitore dhe dy barazime nga ndeshjet e para dhe synojnë rezultatet pozitive.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

West HamFabianski; Coufal, Zouma, Ogbonna, Cresswell; Rice, Soucek; Vlasic, Fornals, Bowen; Benrahma

Man UtdDe Gea; Wan-Bissaka, Varane, Maguire, Shaw; McTominay, Fred; Greenwood, Bruno Fernandes, Pogba; Ronaldo


Shtuar 19.09.2021 14:43