West Ham drejt triumfit kundër Liverpool, shënon golin e tretë (VIDEO)

Pas pjesës së parë të përfunduar në barazim 1-1, West Ham ka arritur të shënojë dy herë në të dytën.

Për vendasit ka shënuar Fornals në minutën e 67, i cili riktheu avantazhin dhe Zouma në të 74’ që shënon golin e qetësisë dhe sigurisë. /albeu.com


Shtuar 7.11.2021 19:13