Watford tallet me Ronaldon: Ne i përveshëm mëngët dhe e përfunduam punën (VIDEO)

Watford mposhti 4-1 Manchester United të shtunën.

E një ditë para ndeshjes Cristiano Ronaldo pati një kërkesë shokëve të  tij.

“Koha t’i përveshim mëngët edhe njëherë dhe të përfundojmë punën. Le ta ndjekim atë që jemi duke tentuar ta arrijmë këtë sezon”.

Por, pas rezultatit shokues ishte ekipi kundërshtar që u tall me të.

“Ne i përveshëm mëngët dhe e përfunduam punën”. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 12:42