Wanda Nara bën veprimin e papritur për ish-bashkëshortin pas ndarjes me Icardin (FOTO LAJM)

Wanda Nara dhe Mauro Icardi prej disa javësh po përfliten gjerësisht në mediat rozë lidhur me tradhtinë që ky i fundmit i bëri bashkëshortes së tij.

Dyshja si fillim sqaruan të gjithë publikun se gjërat mes tyre ishin një “Kapitull i mbyllur”, dhe nuk ekzistonte mundësia e një ribashkimi.

Megjithatë, sërish disa ditë më vonë postuan një foto të përbashkët ku Wanda tregoi se ja kishte falur tradhëtinë dhe se do e mbante gjithmonë pranë.

Mirëpo, ‘drama” mes tyre vazdhon ende pasi së fundmi Wanda ka postuar në Instastory një foto të Maxi Lopez, ish-bashkëshorti i saj me partneren e tij, Daniela Christiansson dhe fëmijët.

Lopez është bashkëshorti i parë i Wandës më të cilin ajo u nda shumë vite më parë për të filluar lidhjen me futbollistin e PSG-së, por mesa duket lidhjes së tyre tashmë i erdhi fundi.


Shtuar 6.11.2021 09:49