Vlahoviç nuk di të ndalet, serbi shënon dy gola në fitoren e Fiorentinës (VIDEO)

Fiorentina ka mbyllur ndeshjen e vlefshme për Seria A ndaj Salernitana me rezultatin e thellë 4-0.

Protagonist kryesor padyshim ishte sulmuesi serb Dusan Vlahoviç me dy gola të shënuar në pjesën e dytë.

Vlahoviç është emri më i nxehtë në merkaton aktuale dhe kërkohet nga shumë klube të mëdha./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 17:02