Videoja e mrekullueshme e Napolit për Krishtlindje

Një video shumë e bukur për Krishtlindje është krijuar nga Napoli.

Protagonis është një vogëlush, mik i “partenopeit”, të cilin e shohim duke kaluar pushimet e 2020-ës në vështirësi për shkak të koronavirusit, marrë nga Sport Fm.

“Viti i ardhshëm do të jetë i veçantë, do të ftojmë kë të duash” i premtojnë prindërit dhe vërtet në vitin 2021, përveç të afërmve të tij, në shtëpinë e vogëlushit e vizitojnë edhe Zielinski, Di Lorenzo dhe Ospina. /albeu.com/


Shtuar 23.12.2021 20:38