VIDEO/ Mitaj eliminon Dakun nga Kupa në Rusi, ndërrim fanellash dhe përqafim mes kuqezinjve

Lokomotiv Moscow fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Rubin Kazan, duke e eliminuar këtë të fundit nga Kupa e Rusisë.

Dy lojtarët e kombëtares shqiptare të futbollit, Mario Mitaj dhe Mirlind Daku, e nisën ndeshjen nga stoli, megjithatë për aq minuta sa ishin në fushë shfaqën një formë të mirë.

Në fund të ndeshjes, dy lojtarët kuqezi u përqafuan dhe shkëmbyen edhe fanelat e tyre./albeu.com


Shtuar 2.11.2023 14:23