VIDEO / Jasir Asani fantastik, goditjet e tij nuk ndalen as në stërvitje

Jasir Asani është rikthyer në stërvitje me Guangxhun në Korenë e Jugut, ku po bëhet gati për startin e sezonit të ri.

Edhe pas tre muajve pushim, duket se sulmuesi I Kombëtares shqiptare është më në formë se kurrë dhe këtë gjë e ka treguar dhe në stërvitje.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Asani postoi disa moment nga përgatitja me skuadrën, ku dy gjuajtje të tij ishin të pandalshme nga portiere, duke treguar dhe njëherë që e majta e tij është problem për kundërshtarët.


Shtuar 28.02.2024 16:27