Video epike: Tifozja e Realit nuk duroi të shikonte penalltinë e Benzemas

Madrilenët kanë publikuar një video nga tribuna e “Santiago Bernabeu”, ku shihet një tifoze e Los Blancos që me shumë gjasa ka në krah të bijën, nuk ka duruar të shohë penalltinë e Benzemës në kohën shtesë.

Kur, natyrisht, francezi shënoi dhe stadiumi u trondit, ai e kuptoi menjëherë atë që ndodhi dhe shpërtheu në festime të furishme, së bashku me mijëra tifozë të tjerë të Realit. /albeu.com/