VIDEO/ Chelsea shënon sërish, Mount gjen golin me një “predhë” nga jashtë zone

Vetëm 6′ minuta, pas kalimit në avantazh me anë të Kai Havertz, Chelsea ka shënuar sërish.

Me një goditje fantastike nga jashtë zone, Mount “surprizon” portierin e Bournemouth, duke shënuar dhe golin e dytë.

/albeu.com


Shtuar 27.12.2022 19:02