VIDEO / Bëhet virale video e Messit teksa flet për herë të parë anglisht në promon e filmit ‘Bad Boys’

Shumë fansa po e dëgjojnë Lionel Messin të flasë anglisht për herë të parë pasi ai iu bashkua aktorëve të Hollivudit, Will Smith dhe Martin Lawrence, në promovimin e filmit të ardhshëm “Bad Boys”.

Fituesi i ‘Topit të Artë’, i cili nënshkroi një kontratë shumë milionë dollarësh me skuadrën e MLS, Inter Miami verën e kaluar, është shfaqur në një sërë reklamash gjatë viteve.

Në fakt, ai së fundmi bëri debutimin e tij komercial në ‘Super Bowl’, duke luajtur në një nga reklamat më të mëdha të vitit së bashku me yllin e “Ted Lasso”, Jason Sudeikis dhe ikonën e NFL, Dan Marino.

Paraqitja e tij e fundit së bashku me dyshen e “Bad Boys”, Will Smith dhe Martin Lawrence, tashmë u bë virale gjithandej.

Siç mund ta shihni më poshtë, argjentinasi vendos t’u bëjë një vizitë aktorëve përpara datës së publikimit të filmit më 7 qershor 2024 – dhe ai dha një moment që befasoi fansat.

Mund të jetë një nga të paktët herë që Messi ka folur publikisht anglisht, por bashkëlojtari i Inter Miami, Julian Gressel i ka dëgjuar të gjitha më parë.

Në fakt, mbrojtësi gjerman u trondit kur ish- sulmuesi i Barcelonës dhe Paris Saint-Germain foli me të në anglisht gjatë një ndeshjeje.

Messin mund ta shihni nga minuta 1:36:


Shtuar 28.05.2024 17:49