Vendimtare për kualifikim, formacionet zyrtare Atalanta-Villareal (FOTO LAJM)

Në Grupin F luhet ndeshja vendimtare për kualifikim mes Atalantës dhe Villareal.

Italianët renditet të 3-tit me 6 pikë, 1 pikë më pak se spanjollët.

Ndërkohë një fitore e Skuadrës së Gasperinit do t’i siguronte kalimin në fazën me eliminim direkt.

FORMACIONET ZYRTARE:

Atalanta (3-4-1-2): Musso; Toloi, Demiral, Palomino; Hateboer, De Roon, Freuler, Maehle; Pessina; Iliçiq, Zapata. Trajneri: Gian Piero Gasperini.

Villarreal (4-4-2): Rollers; Foyth, Albiol, Pau Torres, Estupinan; Gomez, Capoue, Parejo, Moreno; Gerard Moreno, Danjuma. Trajneri: Unai Emery. /albeu.com/


Shtuar 8.12.2021 19:58