Vendi i 10-të dhe i 9-të: Gianluigi Donnarumma dhe Kylian Mbappé

 

Gigi Donnarumma dhe Kylian Mbappe janë dy të parët e listës me 10 që largohen.

Donnarumma , kampion i Evropës dhe MVP i Kampionatit Evropian është i dhjeti. Mbappé , kampion i Ligës së Kombeve dhe shënuesi i 42 golave, është i nënti.

Deri më tani është dhënë Trofeu Kopa i fituar nga Pedri dhe një çmim risi “Galashënuesi më i mirë i vitit” i cili fitohet nga Leëandoëski. /albeu.com


Shtuar 29.11.2021 21:17