Vendet 5, 4 dhe 3 për Kante, Benzema dhe Jorginho

Francezët, Kante dhe Benzema pozicionohen respektivisht në vendin e 5 dhe 4.

Benzema ishte një emër potencial për fitimin e trofeut dhe shumëkush e mendoi të paktën në vendin e tretë, por jo.

Vendi i tretë mbahet nga një tjeter lojtar i Chelsea, Jorginho. Fitues i Champions me klubin dhe fituar i EURO 2020 me klubin. /albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 21:53