Vëmendja te Spanjë-Portugali, të gjitha ndeshjet e ditës së sotme në Nations League

Ditën e sotme do të luhet disa ndeshje të Nations League, ku më kryesorja dhe e gjithë vëmendja do të jetë te sfida spanjë-Portugali.

Kjo ndeshje e cila premton spektakël, do të startojë në mbrëmje, në orën 20:45 dhe stadiumi ku do të luhet është  Estadio Benito Villamarin, Sevilla.

Por gjithashtu sot luan edhe kombëtarja e Kosovës, ndaj Qipros. Kjo ndeshje dështë e programuar që të luhet në orën 18:00, në stadiumin AEK Arena./ h.ll/albeu.com

Të gjitha sfidat e ditës së sotme në Nations League: