Valladolid kalon në avantazh ndaj Atletico Madridit (VIDEO)

 

Po luhen ndeshjet e fundit në La Liga dhe ekipi kampion ende nuk është përcaktuar.

Valladolid ka zhbllokuar rezultatin ndaj Atleticos në minutën e 18’ duke vendosur në panik djemtë e Simeones.

Një rezultatat i tillë dhe një fitore e Realit ndaj Villaral do të kurorëzonte madrilenet kampion. /albeu.com/


Shtuar 22.05.2021 18:22