Vajza e Spallettit surprizon babain e saj pas fitores në Udine (VIDEO)

Matilda, e veshur me fanellën e Osimhen, festoi suksesin kundër Udineses me babanë e saj, shkruan Albeu.com.

Napoli fitoi 4-0 në Udinese dhe kaloi në krye të renditjes i vetëm.

Trajneri Luciano Spalletti iu paraqit mikrofonëve të Sky Sport dukshëm i kënaqur në fund të takimit.

Për më tepër, para intervistës, vajza e tij,  Matilde, e veshur me fanellën e Osimhen me numrin 9, vrapoi për ta përqafuar babaine  saj.

Më pas, Luciano Spalletti u pyet nëse e kishte këshilluar vajzën e tij të vishte uniformën e sulmuesit nigerian ai tha: “Jo jo, ai e zgjodhi vetëm”, ​​ishte përgjigja e trajnerit. /albeu.com/


Shtuar 21.09.2021 13:51