“Unë jam Inter (Po un jam)”, gati kënga e titullit për “zikaltërit” (VIDEO)

Kënga e re e Interit që feston Scudetto-n e 19-të është në dispozicion nga sot . Siç raportohet nga faqja e internetit e klubit nerazzurri “IM INTER (Yes IM) është fonogram ideal për të festuar udhëtimin Nerazzurri që çoi në pushtimin e trengjyrëshit të nëntëmbëdhjetë.

Teksti u shkrua nga Max Pezzali me Claudio Cecchetto dhe Mirko Mengozzi , muzika është nga Renato Garretto dhe Dj Pitch. Kënga, prodhuar nga Cecchetto, këndohet nga Mirko Mengozzi, folësi zyrtar i Interit në San Siro dhe nga Caterina Mastaglio. Tri këngë të shkarkueshme: një e kënduar nga Mengozzi, një nga Mastaglio dhe një version karaoke. /albeu.com/


Shtuar 12.05.2021 13:26

Tags: ,